Bude pro mě informační systém přínosem? - BüroKomplet


Bude pro mě informační systém přínosem?

 Chcete růst?

 Chcete se posouvat dál?

 Potřebujete uvolnit kapacity, které věnujete stále dokola kontrolám zaměstnanců a firemních dokumentů?

 Jste ochotní přijmout změnu a věříte, že vám ta změna pomůže?

 Chcete mít více volného času na sebe, rodinu a své koníčky?

Pokud vaše odpovědi byly ANO, pak je inforamční systém to, co hledáte.

 

Zatím to zvládáte vlastními silami

Možná si pořád říkáte, že nejste nijak velká firma a že informační systém zatím nepotřebujete. Ve skrytu duše ale připouštíte, že vaše současné prostředky nejsou ideální. Máte však pocit, že jsou nyní dostačující. Tudíž uděláme-li jednoduché přirovnání, máte kolo, na kterém jste se naučili jezdit. A zatím nejsou vaše jízdy tak dlouhé, abyste nutně potřebovali auto. Souhlasí?

 

Váš čas stojí peníze

Ano, teď to bez informačního systému zvládáte, ale na úkor svého vlastního času. Nemluvě o stresu a o tom, že byste své schopnosti a svůj potenciál jistě rádi využili jiným způsobem, než kontrolováním zaměstnanců a firemních dokladů. Informační systémy jsou tady od toho, aby převzaly část úkolů za majitele, manažery, účetní, vedoucí výroby, personalisty, logistiky i všechny ostatní. Aby vám ulehčily, a vy jste měli více času na svou vlastní práci, na to, čemu rozumíte, co děláte rádi a v čem se chcete dále rozvíjet.

 

V práci jezděte autem, na kolo vyjeďte o víkendu s dětmi

Když se vrátíme k našemu přirovnání, tak dnes máte kolo, na kterém umíte jezdit a šlapete ze všech sil, abyste drželi krok se svou konkurencí a byli všude včas. My vám nabízíme auto, a ne ledajaké. Nabízíme vám BMW v plné výbavě. A pokud z toho BMW vyždímáte 100 %, budete všude první a na konkurenci se budete ohlížet přes rameno. Samozřejmě není to zadarmo, ale to není žádná investice. Člověk nejprve musí vydat, aby posléze mohl přijímat. Tahle investice se vyplatí.

 

Domluvte si s námi prezentaci informačního systému. Přijedeme k vám, nebo vy můžete přijet k nám, rádi vás provedeme po sídle naší společnost, abyste poznali, kdo vlastně jsme. Zodpovíme veškeré vaše dotazy a ukážeme, jak vám informační systém ušetří čas i peníze. My sami informační systém používáme.