Čtečky čárových kódů - BüroKomplet


Čtečky čárových kódů

Čtečky čárových kódů lze propojit s informačním systémem

Také nemáte rádi inventury ve skladu? Děsíte se jich? A hlavně následujícího několikadenního dohledávání skladových rozdílů? Co kdybychom vám řekli, že máme řešení, které 100% odstraní chybovost ve skladu a zkrátí vaše několikadenní inventury do řádů hodin. Opravdu to funguje. 

 

Čtečky čárových kódů ušetří váš čas i vaše nervy

Řešení, které vám nabízíme, umožňuje kombinovat provoz terminálů (čteček čárových kódů) a informačního systému HELIOS Orange. Aplikací terminálů a našeho řešení dochází k výrazným časovým úsporám, případně je možné značně zvýšit množství zpracovávaných dokladů. Z pohledu propojení se systémem HELIOS Orange nabízíme možnost implementace off-line i on-line režimu.

 

Základní funkce našeho řešení

  tvorba příjemek

  tvorba výdejek

  režim nachystání zboží na základě předem připravené výdejky

  inventura

 

Speciální funkce systému

  Práce na základě tzv. vyskladňovacího či zaskladňovacího listu - výhodný při používání pozicování skladu (rozdělení skladu na jednotlivá umístění = pozice); pouze v režimu on-line.

  Evidence košů - výhodné při dělbě práce - jeden pracovník zpracovává doklady, druhý se stará pouze o fyzické vyskladnění. Takzvané koše potom slouží pro uchovávání "nasnímaných" pohybů zboží, které se párují či přímo používají jako položky při tvorbě dokladů

  Práce servisních techniků - základní funkce jsou obohaceny o identifikaci techniků a možnosti tzv. vratek zboží, které technik při servisním zásahu nepoužil

On-line a Off-line režim čteček

On-line režim dokáže číst a zapisovat informace přímo do databáze systému HELIOS Orange. Pro provoz takového systému je nutné zajistit propojení terminálu a IS (např. pomocí Wi-Fi).

Off-line režim vyžaduje pravidelné sehrávání dat. Ať už se jedná o seznam skladových položek (a případně stavů na skladu) na jedné straně, nebo o vytvořené doklady pomocí terminálu na straně druhé. Sehrávání dat zajišťuje speciální software a "komunikační dok", do kterého se čtečka po dobu komunikace umístí.

Naše řešení dokážeme přizpůsobit prakticky všem typům terminálů. Nicméně velmi dobré zkušenosti jsou s aplikací terminálů UNITECH. Máte jakékoliv dotazy?