E-shop - BüroKomplet


E-shop

E-shop lze propojit s informačním systémem.

Chcete rozšířit své podnikání na internet a oslovit nové zákazníky? Hledáte způsob, jak své produkty nabídnout zákazníkům, aniž byste otevírali kamennou prodejnu? Řešením v obou případech je samozřejmě e-shop. Protože téměř každý má dnes počítač a přístup k internetu. E-shop je spojený s nižší potřebou kapitálu a dokáže zasáhnout více než ulici, čtvrť nebo město. Prostřednictvím e-shopu můžete oslovit  globální klientelu.

 

Co, komu, za kolik a proč?

Jednou z prvních věcí, kterou byste měli udělat ještě před spuštěním e-shopu, je přesně si ujasnit, co, komu, za kolik a proč chcete prodávat. Zkuste chvíli popřemýšlet také nad tím, kdo je váš zákazník? Proč by si měl koupit právě vaše zboží? Co nabídnete jiného, nebo navíc? Mějte na paměti, že v současnosti existují desítky tisíc e-shopů a kamenných prodejen, a proto bez unikátního produktu, nebo unikátní přidané hodnoty či nadstandardní kvality se vaše šance uspět radikálně snižuje. Vaši klienti ocení lidský přístup a příjemné uživatelské prostředí.

 

První rok je kritický

Inspirujte se u úspěšnějších kolegů a zároveň se pokuste předejít chybám, které dělají méně úspěšní. Mějte ale na paměti, že ne vše, co funguje jinde, musí fungovat i ve vašem e-shopu. Pečlivě zvažte, zda se to hodí pro váš byznys. I když něco vypadá na pohled hezky, neznáte okolnosti, které vedly k zavedení, ani zda to vůbec přineslo kýžený výsledek. Konkurence v této oblasti je velká a chvíli trvá, než si vybudujete jméno a klientelu. A i poté znamená e-shop neustálou práci. Aktualizace zboží, cen, akční nabídky, komunikace se zákazníky. Pokud si myslíte, že si zařídíte e-shop a jen budete čekat, až se k vám ze všech stran přihrnou objednávky, nedočkáte se. E-shop vyžaduje trpělivost a vaši zákazníci očekávají, že je budete opečovávat. Fungující a prosperující e-shop není otázkou týdnů či měsíců.

 

E-shop od nás

Nabízíme vám dvě řešení, jak můžete přijít k novém e-shopu. V obou případech není problém e-shop propojit s vaším informačním systémem.

 koupě e-shopu - malé řešení

- jednorázový nákup produktu

 pronájem e-shopu - větší řešení

- platíte měsíční poplatky, jejichž výše se vypočítává dle počtu položek v nabídce e-shopu a dle počtu obdržených objednávek