HELIOS Easy - BüroKomplet


HELIOS Easy

Už znáte nový HELIOS Easy. Jedná se o podnikový informační systém pro malé firmy či živnostníky. Je to ideální startovací systém, pokud vám už přestávají stačit excelovské tabulky a tužka s papírem. 

 

3 hlavní přednosti HELIOS EasyHELIOS

1. Je levný

2. Není to krabicový systém, upravíme vám jej na míru

3. Není problém kdykoli přejít na HELIOS Orange

 

HELIOS Easy je to pravé řešení pro malou společnost. Neomezuje ji jako jiný krabicový software a současně jí dává téměř neomezený prostor pro její další růst.

 

Pro malé firmy a živnostníky

HELIOS Easy je určen pro ty z vás, kdo si chcete pořídit svůj první informační systém a bojíte se, že HELIOS Orange je pro vás příliš velký. Nechcete zbytečně investovat do něčeho, co ještě nevyužijete a raději byste začali s něčím menším. Zároveň ale máte strach, že vám malý systém za chvíli přestane stačit a budete si muset pořizovat systém větší. HELIOS Easy je sice levný, ale přitom plnohodnotný informační systém, který lze upravit na míru. A jakmile vám začne být „malý“, můžete kdykoliv přejít na HELIOS Orange.

 

Přechod na HELIOS Orange

HELIOS Easy je ideální v tom, že je stejný jako HELIOS Orange. Nejen vzhledem, ale především tím, jak se v něm pracuje. Proto, když přestoupíte z HELIOS Easy na HELIOS Orange, uživatelé si toho ani nevšimnou. HELIOS je systém, který poroste spolu s vaším podnikáním. Nikdy nebudete muset platit nic, co byste nevyužili a zároveň bude systém po celou dobu pracovat tak, jak potřebujete.

 

 

Cena HELIOS Easy

HELIOS Easy se pořizuje jako balíček. V každém balíčku je 9+1 databáze. V jednom HELIOS Easy tedy můžete spravovat až 9 firem a k tomu máte jednu testovací databázi. Balíček 9+1 databáze si můžete pořídit pro 1, 3 nebo 5 uživatelů. Další uživatele si můžete po 1 dokupovat. Systémová podpora se platí ročně pevnou částkou.

HELIOS Easy

Počet DB: 9+1

Systémová podpora

1 uživatel

29 900 Kč

7 000 Kč

3 uživatelé

46 900 Kč

10 200 Kč

5 uživatelů

57 900 Kč

12 800 Kč

Každý další uživatel

25 600 Kč

5 800 Kč

 

Cenově výhodné balíčky HELIOS Easy

 

HELIOS Zoom

Nastartujte své podnikání s HELIOS