Kariéra - IT specialista - BüroKomplet

Kariéra - IT specialista

místo výkonu práce: Prostějov

Požadujeme:

 praxe na obdobné pozici

 orientace v informačních systémech a ERP programech

Výhodou:

 znalost SQL

 znalost IS HELIOS Orange

 znalost Delphi

Nabízíme:

 práci na zajímavých a náročných projektech

 perspektivní práci ve stále se rozvíjejícím oboru

 práci v příjemném kolektivu a v nadstandardním prostředí

 osobní i profesní růst

Náplň práce:

 správa, konfigurace a údržba (aktualizace) všech systémových SW jak na serverech, tak na stanicích a aktivních prvcích infrastruktury, včetně správy uživatelů

 správa, konfigurace a údržba (aktualizace) všech SW nutných pro provoz infrastruktury, jde například o: Exchange, MS SQL, informační systém, docházkový systém, Kniha jízd, Office, včetně Outlook, antiviry, antispamy, delphi,...

 správa, konfigurace a údržba všech HW prostředků IT infrastruktury

 návrhy a nacenění celků a prvků infrastruktury HW a SW pro naše zákazníky

 poradenství u zákazníků v oblasti infrastruktury

Máte o pozici zájem?

Své životopisy zasílejte e-mailem na: dispecink@ikomplet.cz