O firmě iKOMPLET s.r.o. - BüroKomplet


O firmě iKOMPLET s.r.o.

 16. 9. 1998 - založení společnosti BüroKomplet, s.r.o.

 2005 – VIP partner značky GESTETNER

 2007 – součást holdingu AD Marketing, a.s.

 2008 – partner projektu iKomplet

 2010 – VIP partner společnosti NAM systém, a.s. pro produkt ONI system

 2011 – autorizovaný GOLD partner společnosti Asseco Solutions, a.s. pro informační systém HELIOS

 2012 – VIP partner značky RICOH

 2012 – rekonstrukce firemního sídla a výstavba vlastního školicího střediska

 2014 – autorizovaný partner značky CANON

 2016 - oslavili jsme s našimi zákazníky a partnery 18 let na trhu 

 2018 – oslavili jsme 20 let na trhu - děkujeme našim zákazníklům, že tuhle káru táhnou s námi

 2019 – obhajoba statusu GOLD partner pro informační systém HELIOS, nepřetržitě od roku 2011

 2019 - 22.11.2019 - změna obchodního názvu společnosti na iKOMPLET s.r.o.

 

 

Když jsme v roce 1998 začínali s prodejem a servisem kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení, nechtěli jsme být obyčejní prodejci kancelářských strojů, jedni z mnoha. Proto jsme se nejprve stali zástupcem značky LANIER a později také zástupcem značky GESTETNER pro český trh. Dařilo se nám. 

 

I v ekonomické krizi se dá růst

Přišla ekonomická krize a obchod s kancelářskými stroji začal stagnovat. Ale my jsme stagnovat nechtěli. Naopak, využili jsme stagnace konkurence a vytvořili si několik kroků náskok:

 r. 2007 jsme se stali součástí holdingu AD Marketing, a.s.

 podařilo se nám vyřídit si evropské dotace

 zakoupili jsme a implementovali podnikový informační systém HELIOS Orange

 začali jsme s renovací firemního sídla a se stavbou školicího centra

 

Naše proměna s IS HELIOS

Informační systém HELIOS Orange jsme pořizovali v době ekonomické krize v roce 2007. Chtěli jsme využít možností posunout se dopředu a získat náskok před svou konkurencí. Byli jsme připraveni na změnu, kterou s sebou pořízení informačního systému přinese. My jsme se na tu změnu těšili, protože nám bylo jasné, že pokud chceme jako společnost dál růst, všechno zvládnout na jedničku, zákazníkům odevzdávat špičkovou práci a nezbláznit se z toho, potřebujeme kvalitní informační systém, který spoustu věcí udělá automaticky za nás, bude nás hlídat a vést.

 

 

Gold partner Asseco Solutions, a.s.

Ale to nám nestačilo. Chtěli jsme růst i profesně. Proto jsme se rozhodli, díky dobrým osobním zkušenostemIS HELIOS Orange, že se staneme partnerem společnosti Asseco Solutions, a.s., a tento podnikový systém budeme prodávat a implementovat. Zatímco jiné firmy v době krize propouštěly, my jsme nabírali nové konzultanty a programátory a rozšiřovali podnikání do nám zatím neznámých vod. Začátky byly krušné, ale díky tomu, že jsme chtěli uspět a vytrvali jsme, jsme se během 4 let vypracovali na Gold partnera společnosti Asseco Solutions, a.s. Od roku 2011 status Gold partnera každoročně obhajujeme. Nastěhovali jsme se do krásného zrenovovaného sídla a budoucnost vypadala růžově.

 

Nic není nemožné

Ale jak už to tak bývá, když se v podnikání až moc daří, najde se někdo, kdo se pokusí vám to překazit, nebo se na vašem úspěchu alespoň přiživit. I tuto osobní krizi jsme přestáli se ctí a vyšli z ní silnější než kdy dřív, jako fénix z popela. Dnes tedy i nadále poskytujeme svým zákazníkům znalosti a služby Gold partnera společnosti Asseco Solutions, a.s. při prodeji a implementaci informačního systému HELIOS. K tomu jsme produktové portfolio rozšířili i o vlastní produkty, které je možné navázat na informační systém, přičemž budujeme síť vlastních partnerů, kteří využívají některá naše softwarová řešení.

 

 

„Věříme, že dokážeme přizpůsobit řešení vašim požadavkům, i když ještě nevíme, jaké přesně jsou. Vaše osobitá přání nás neustále udržují ve střehu a nutí nás jít stále vpřed. Díky vám se zlepšujeme a dokážeme nejenom hledat, ale především nacházet nová řešení a způsoby, jak vám zpříjemnit vaši podnikatelskou cestu k úspěchu.“

 

... vy podnikáte, my se staráme...