Videokonference - BüroKomplet


Videokonference

Zrychlete komunikaci a ovládejte výkonné video aplikace v geniálně zjednodušeném uživatelském rozhraní. Doba se mění, zážitek začíná u vás. LifeSize je nová řada videosystémů navržených pro vás.  

Schůzka je prostě schůzka. Oprostěte se od rezervací hotelů, cestování automobilem, vlakem, letadlem. Neztrácejte čas na cestách. Jediné, co potřebujete k uspořádání schůzky, je kvalitní videokonference a připojení k internetu. Zapomeňte na uspávající přednášky. Videokonference vám nabízí živé a interaktivní porady, prezentace i školení. Komunikujte

 

Ekonomické - Pohodlné - Jednoduché - Intuitivnívideokonference

Videokonferenční systémy představují jediný nástroj pro spolupráci na dálku, který vám poskytne stejné možnosti, jako má jednání tváří v tvář. V dnešním uspěchaném a internetem poháněném světě je schopnost komunikace a spolupráce na dálku v reálném čase klíčovým prvkem k úspěchu každé organizace.

LifeSize, jako jediná společnost v oboru videokonferencí nabízí úplnou kolekci videoproduktů s vysokým rozlišením. Systémy LifeSize umožňují realisticky živou videokomunikaci, zprostředkují věrné, efektivní, spolehlivé a cenově dostupné videokonference. Tyto videotechnologie změní způsob, jakým lidé komunikují.

 

Zvládnout více, cestovat méně, být při tom

Využijte bohaté možnosti interakce při komunikaci tváří v tvář, odstraňte neurčitosti a nejednoznačnosti doprovázející e-mailovou a telefonickou komunikaci. Sdílejte prezentace, dokumenty a multimedia se všemi účastníky ve stejném čase. Umožněte kolegům mnohem efektivnější spolupráci. Místo plýtvání časem v autě, na letištích a ve vlaku se můžete během několika sekund spojit se svými kolegy po celém světě. Buďte v kontaktu s obchodními partnery z nejrůznějších lokalit, aniž byste opustili svou kancelář. Je to snadné, finančně výhodné a nevyžaduje to rozsáhlé plánování. Díky obrazu ve vysokém rozlišení a neobyčejně čistému zvuku poskytují všechny produkty LifeSize videokonferenční kvalitu, která zprostředkuje autentický zážitek, při němž mají uživatelé pocit, jako by byli s kolegy ve stejné místnosti. LifeSize kombinuje bezprostřední zážitek s mnoha funkcemi.


 

 

 

 

 

 

K čemu videokonference slouží?

 levná a kvalitní komunikace s klienty na dálku (běžná komunikace, řešení akutních problémů, technická podpora, představování novinek, se kterými přicházíte na trh...)
 komunikace na vysoké úrovni i se zahraničními klienty a společníky
 vedení celofiremních porad z jednoho místa
 školení všech poboček firmy najednou z jednoho místa
 rychlá komunikace se zaměstnanci i kolegy, okamžité řešení problémů...

 

Jak málo stačí k vlastní videokonferenci?

1. vlastní notebook nebo počítač s připojením k internetu
2. všesměrový mikrofon
3. USB kamera s optikou Cart Zeiss
4. softwarový klient ClearSea

 

Všesměrový mikrofon - Audio modul CHAT 50 USB

Všesměrový mikrofon zajistí naprosto revoluční zvukovou kvalitu a prostorové pokrytí. Zachytí všechny řečníky, ať už sedí přímo u mikrofonu, nebo na druhém konci místnosti. Všesměrový mikrofon také rozezná lidskou řeč a dokáže utlumit všechny ostatní rušivé zvuky, jako např. šustění stránek při listování v dokumentu, kašel či zvonění telefonu.

 

USB kamera s optikou Cart Zeiss Logitech HD Pro Webcam C920, 1080p

Kamera C920 je vybavena velmi přesnou optickou částí Cart Zeiss s automatickým ostřením, která umožní snímat obraz ostrý jako břitva. Díky tomu můžete jejím prostřednictvím úspěšně ukazovat nejrůznější tištěné dokumenty, které chcete prezentovat při videokonferenci a druhá strana přečte každý detail. Webkamera má elegantní design a dodává se se speciálním klipem. Ten je ohebný a umožňuje tak připevnění k téměř každému monitoru, displeji nebo notebooku. Případně lze kameru připevnit také na stativ. Pořizujte výjimečně čistý obraz.

 

Softwarový klient - ClearSea

Vyzkoušejte si týmovou spolupráci se skutečnou mobilitou - s kýmkoliv, kdekoliv a kdykoliv. Softwarový klient umožní HD videokomunikaci každému kdekoliv na světě, bez ohledu na typ koncového zařízení: stolní počítač, notebook, tablet, smrtphone... Po zakoupení příslušné licence je možné stáhnout neomezené množství SW klientů pro Android a Apple iOS.

 

Proč zvolit právě naše řešení?

 Dostatečně jednoduché ovládání pro kohokoli bez předchozího školení - se svou koncepcí ovládání pomocí ikon je systém natolik jednoduchý, jako jakýkoliv smartphone. Kdokoliv tak může přijít do konferenční místnosti a uskutečnit videohovor, netřeba volat IT. Nemůže to být jednodušší.
 Mnoho aplikací infrastruktury bez obvyklých komplikací - z hlediska uživatele se vše odehrává lokálně, vše se provádí v jednom uživatelském rozhraní.
 Komunikujte s hlavou vztyčenou - vše potřebné je před vámi na obrazovce, takže nemusíte sklánět hlavu a studovat dálkové ovládání.
 Vytáčení podle jmen - jmenný adresář s kapacitou až 100 000 záznamů, seznam oblíbených a tabulka nedávno volaných kontaktů.
 Chytré plánování - s LifeSice Icon leží všechny plánované videokonference doslova před vámi. Pokud se jich chcete zúčastnit, stačí jen kliknout na OK. Pokud byste náhodou zapomněli, vyskočí vám okno automatického upozornění, které vás včas informuje o blížícím se hovoru (dokáže se připomenout i přes smartphone).

 

Radikálně zjednodušená videokonference

 Maximálně zjednodušené používání.
 Vždy máte přehled o plánovaných hovorech.
 Automatické upozornění nedovolí zmeškat žádnou konferenci.
 Snadno vyhledáte probíhající konference a můžete se jich hned zúčastnit.
 Jednoduše vyhledáte obchodní kontakty, se kterými chcete komunikovat.
 Nahrávejte a streamujte důležité diskuse.

 

Prospekt ke stažení

 

Jediná cesta, jak opravdu pochopit, o čem je Smart Video, je osobní zkušenost.
Máte zájem o bližší informace k videokonferencím nebo si je chcete ZDARMA VYZKOUŠET ve vlastním prostředí?